×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 479

کیت تشخیص نواری بارداری

تست سریع تشخیص بارداری نواری ریما، آزمونی با دقت، کارایی و صحت بسیار بالا (بیش از 99 درصد)، بسیار سریع (جواب زیر 5 دقیقه)، ساده و ارزان می باشند.

تست سریع تشخیص بارداری نواری ریما، آزمونی با دقت، کارایی و صحت بسیار بالا (بیش از 99 درصد)، بسیار سریع (جواب زیر 5 دقیقه)، ساده و ارزان می باشند. انجام این آزمون بدون نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی و به صورت مستقیم بوده و هر شخصی به تنهایی قادر به انجام و تفسیر نتایج آن می باشد. این تست دارای مجوز تولید و توزیع از اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان می باشد. کاربرد این وسیله، استفاده تشخیصی در خارج از بدن انسان است.

اساس تشخیص بارداری در این تست طبق قوانین موجود در سازمان های بهداشتی همه کشورها، اندازه گیری یک هورمون به نام هورمون HCG به روش تخصصی می باشد. HCG هورمونی است که از نخستین روزهای بارداری (از قسمتی به نام جفت در رحم) شروع به تولید کرده و پس از برقراری ارتباط خونی بین مادر و جنین، در خون مادر وارد شده و سپس از ادرار قابل اندازه گیری می‌گردد.اندازه‌گیری این هورموندر خون و ادرار برای اولین‌بار در سریعترین حالت (فقط در برخی از افراد) حدود 6 روز و در حالت معمولی در حدود 10 روز پس از لقاح قابل محاسبه است. همچنین باید در نظر داشت حساسیت این نوع تست بر مبنای قوانین وزارت بهداشت و درمان در همه کشورها 25 mIU/ml  می باشد. یعنیاگر در آزمایش، سطح هورمون کمتر از 5 mIU/mlباشد بارداری وجود ندارد و اگر سطح این هورمون بالاتر از25 mIU/mlباشد، بارداری قطعی است. اگر میزان HCGبین 10 تا 25 باشد نمی‌توان در مورد بارداری یا عدم بارداری اظهار نظر قطعی نمود. پس پاسخ مثبت در این تست که حسایت آن 25 mIU/ml می باشد 10 روز پس از لقاح نشاندهنده حاملگی خواهد بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

آدرس

آدرس:
تهران - شهرک صنعتی گلگون - بلوک 1059
تلفن:
(09821) 65612062
فکس:
(021) 88960747
وب سایت:
www.ZistAbzar.com
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره ما

شرکت زیست ابزار پژوهان در مرداد ماه 1389 با هدف بومی سازی فناوریهای روز دنیا در تولید و تجاری سازی فراوردهای تشخیص پزشکی تاسیس و فعالیت خود را جهت تامین بخشی از نیاز آزمایشگاههای تشخیص پزشکی کشور آغاز نمود.

شبکه های اجتماعی